Kõrgsurve kolbpump Leopard 26-200

Kõrgsurve kolbpump, roostevaba teras AirCoati rakendustele kuni 200 baari ja 12L/min. See pump sobib ideaalselt 6 ja enama pihustuspüstoliga automaatsetele rakendustele, mida kasutatakse nt seeriatootmise jaoks mõeldud tasapinnalistes paigaldustes.

Loe edasi →

Küsi pakkumist →

Wagner

Kirjeldus

Kõrgsurve kolbpump Leopard 26-200, roostevaba teras AirCoati rakendustele kuni 200 baari ja 12L/min. See pump sobib ideaalselt 6 ja enama pihustuspüstoliga automaatsetele rakendustele, mida kasutatakse nt seeriatootmise jaoks mõeldud tasapinnalistes paigaldustes.

Usaldusväärne
õhumootor eriti madala pulsatsiooni ja suurepärase efektiivsusega. Arukas disain hoiab ära jää moodustumise tõttu võimsuse kadumise mitmesugustes töötingimustes.

Lihtne käsitsemine
Kõik juhtelemendid on ergonoomiliselt integreeritud kompaktsesse hooldusseadmesse. See tagab pumba lihtsa reguleerimise ja töötamise.

Vähe hooldust
Kergesti ligipääsetav eraldusaine kamber, kergesti vahetatavad pakendid ja võimalus hoolduse eesmärgil värvisektsiooni õhumootorist sõltumatult lahti võtta, vähendavad oluliselt hooldusvajadusi ja hooldusaega.

Paindlikud kasutusalad
Värviosa on täielikult valmistatud roostevabast terasest ja sobib nii lahusti- kui ka veepõhiste materjalide töötlemiseks.

Küsi infot või pakkumist!