Lihvpaberi lehed Smirdex 740 Ceramic Line

0.26 /tk

Lihvpaberi lehed Smirdex 740 Ceramic Line. 740 Ceramic Line on mõeldud käsitsi pinnaviimistlemiseks ning pakub kiiret lõikamist ja parema jõudlusega tooteid, mis kestavad oluliselt kauem kui tavalised abrasiivid, kuna veepõhine stearaatkate tagab maksimaalse vastupidavuse koormusele, pikendades seega toote eluiga.

Mõõdud: 230x280mm

Loe edasi →

Küsi pakkumist →

Kategooriad: ,

Smirdex abrasiivid ja lihvimistarbed

Kirjeldus

Lihvpaberi lehed Smirdex 740 Ceramic Line

Lihvpaberi lehed 740 Ceramic Line on mõeldud käsitsi pinnaviimistlemiseks ning pakuvad kiiret lõikamist ja parema jõudlusega tooteid, mis kestavad oluliselt kauem kui tavalised abrasiivid, kuna veepõhine stearaatkate tagab maksimaalse vastupidavuse koormusele, pikendades seega toote eluiga.

Selle sarja keraamilised terad tagavad kauakestvad teravad servad, pakkudes töödeldud pindadel paremaid viimistlustulemusi. 740 Ceramic tooted sobivad suurepäraselt igat tüüpi materjalide, näiteks kriimustuskindlate lakkide ja e-värvide, kruntvärvide ja komposiitide lihvimiseks, välistades vajaduse eritoodete järele.

740-seeriaga lihvimisel muutub kasutaja jaoks lihtsamaks suurendatud töörõhu rakendamine, tagades nii kõrge eemaldamiskiiruse. Veelgi enam, augumuster aitab kaasa tolmuvabale keskkonnale, kaitstes töötajat ohtlike lihvimistolmuosakeste eest.

Technical specifications

  • Applications: Automotive, Composites, Marine
  • Backing: D-wt, C-wt semi latex paper
  • Bonding: Resin over resin
  • Coating: Open, Special stearate coating against clogging and loading
  • Grit options: P40, P60, P80, P100, P120, P150, P180, P220, P240, P320, P400
  • Grain: Ceramic

Küsi infot või pakkumist!