Manuaalne pihustuspüstol TOPFINISH GM 1030G

Suurepärane pihustuspüstol TOPFINISH GM 1030G tagab kvaliteetse katmistulemuse, eriti väiksematel pindadel.

Loe edasi →

Küsi pakkumist →

Wagner

Kirjeldus

Manuaalne pihustuspüstol TOPFINISH GM 1030G

Suurepärane pihustuspüstol TOPFINISH GM 1030G tagab kvaliteetse katmistulemuse, eriti väiksematel pindadel.

Paindlikud
pealekandmisvõimalused Gravitatsioonipüstol sobib ideaalselt väikese pindalaga katmistöödeks ja parandustöödeks, näiteks puidu-, metalli- või plastitööstuses. Sobib kõikidele materjalitüüpidele, kuna kõik märjaks saanud osad on valmistatud roostevabast terasest. Suur paindlikkus tänu laiale otsiku suurusele ja õhukorkidele.

Kõrge efektiivsus
Edastuse efektiivsus kuni 88%. Suurepärane pihustuskvaliteet ja madal värviudu tänu optimeeritud õhukanalile ja 12-augulisele õhujaotusotsikule.

Usaldusväärne katmisprotsess
Individuaalne ja täpne materjalivool fikseeritava nõela käigu reguleerimisega. Komponentide suured materjali- ja õhukäigud võimaldavad väga kiiret tööd.

Vähe hooldust
Kaheosalise otsiku tõttu piisab, kui vajadusel vahetada välja ainult düüsipea terve otsiku asemel. Pikaealised nõelapakendid ja lahustikindlad polüetüleenist tihendid aitavad kaasa kõrgele kättesaadavusele.

Lihtne käsitsemine
Õhukorgi lihtne positsioneerimine ilma kruvirõngast lahti keeramata. Pihustusjoa laiuse individuaalne reguleerimine vaid ühe pöördnupuga – lamedast ümmarguseni. Väsimatu töö tänu ergonoomilisele disainile ja optimaalsele kaalujaotusele.

Küsi infot või pakkumist!