Nakketugevuse mõõtja POSITEST AT

Uus nakketugevuse mõõtja PosiTest mõõdab metall-, puit-, betoon- ja sarnastele alusmaterjalidele pealekantud pinnakatete naket. Saadaval on nii käsitsi kui ka automaatne mudel.

Toote päring

Kirjeldus

Uus nakketugevuse mõõtja PosiTest vastab rahvusvahelistele standarditele, sealhulgas ASTM D4541/D7234, ISO 4624/16276-1, AS/NZS 1580.408.5 jt. Mõlemal mudelil on hüdraulikapump. Automaatversiooni pumpa juhitakse elektrooniliselt ja see rakendab sujuvat ja pidevat äratõmbejõudu. See vähendab oluliselt kasutajate pingutusi ja tõmbeprotsess mõjutamise riski.

Isejoonduvad alumiiniummatriitsid võimaldavad täpseid mõõtmisi siledatel või ebaühtlastel pindadel

Käsitsiversiooni sisemälus on maksimaalne äratõmbejõud, tõmbetugevus, testi kestus ja matriitsi suurus kuni 200 tõmbeks. Automaatne versioon talletab max äratõmbejõu, tõmbetugevuse, katse kestuse, matriitsi suuruse, sooritamise/mittesooritamise, murdepinna olemuse ja kasutaja märkused 100 000 tõmbe puhul kuni 1000 partiis oma sisemälus ning tõmbetugevus, tõmbepiirang ja hoiuaeg on kasutajale reguleeritav löögi- ja kriimustuskindla värvilise puuteekraaniga ja klahvistikuga kinnastega või kinnasteta töötamiseks.

Iga PosiTesti nakketesteri rõhusüsteem on kalibreeritud ja sertifitseeritud ± 1% täpsusega, kasutades NIST-iga seotud koormuseandurit. Mõõdetud väärtuste hindamine arvutis on võimalik adapteri ja arvutitarkvara abil.

Erinevad lisad selle toote jaoks

Matriitsid 20 mm PosiTest AT-le, 50 tk
Liimikomplekt PosiTest AT-le
DeFelsko 50 mm matriitsid, 4 tk
DeFelsko 20 mm matriitsid, 10 tk
Suure tugevuse mõõtmiseks puidul, betoonil ja plastidel.
20 mm jõhvsaag PosiTest AT-le
Idaalne tööriist liigse liimi eemaldamiseks.