Poleermasin RUPES LHR21 STD MARK III

Rupes LHR21 III STD ektsentriline poleermasin on ideaalne tööriist suurte pindadega töötlemiseks. LHR 21 MarkIII võimaldab operaatoril saavutada ülikõrge kvaliteediga viimistluse isegi piiratud ligipääsude korral. Parem tõhusus tagab suurema võimsuse ja pöördemomendi igal pinnal.

Loe edasi →

Küsi pakkumist →

Kirjeldus

Poleermasin RUPES LHR21 STD MARK III

Poleermasin RUPES LHR21 STD MARK III. Oma 21 mm orbiidi ja Ø150 mm tugipadjaga on juhuslik orbitaalpoleerija LHR 21 MarkIII ideaalne tööriist suurte pindadega töötlemiseks. LHR 21 MarkIII võimaldab operaatoril saavutada ülikõrge kvaliteediga viimistluse isegi piiratud läbipääsude korral. Parem tõhusus tagab suurema võimsuse ja pöördemomendi igal pinnal.

Tehniline informatsioon:

  • Alustald: 150mm
  • Orbiit: 21-13mm
  • Võimsus: 500w
  • Pöörded: 3000-4500rpm
  • Poleermasin kaalub: 2,7kg
  • Kiiruse regulaator: jah
  • Kaabel: 8m
  • Talla tähis: M8-F

TÄIENDATUD ERGONOOMIKA

Poleermasin Mark III kummeeritud esikäepide pakub operaatorile erakordset mugavust, pakkudes samas juhtimiseks libisemiskindlat pinda. Täiustatud tagakäepide sisaldab ka kummeeritud pindu, et parandada tunnetust. Kaks strateegiliselt paigutatud mittejälgivat tööriistatuge tagavad stabiilsuse, kui tööriista ei kasutata, ning täiendavat kaitset soovimatute löökide eest. Poleermasin Mark III juhusliku orbitaalplatvormi BigFoot pidev täiustamine tugevdab selle oma klassi parima mainet, muutes parima veelgi paremaks.

ELEKTROONILINE KIIRUSE JUHTIMINE

Uus elektrooniline kiiruse juhtnupp võimaldab hõlpsalt reguleerida poleermasina tippkiirust, ilma et operaator peaks käsi liigutama. Suuremat sihverplaati on lihtne pöidlaliigutusega reguleerida. Suured nähtavusnumbrid ja sihverplaadi liikumisest saadav positiivsem tagasiside muudavad kiiruse muutmise tundlikumaks, võimaldades operaatoritel valida ülesande jaoks ideaalse kiiruse ilma poleerimisprotsessi katkestamata.

9

MEETRILINE ELEKTRIJUHE. Uus Heavy Duty eriti pikk 9-meetrine juhe on mõõdetud nii, et see annaks poleerimismasinale maksimaalse võimsuse ohutuks ja tõhusaks tööks. Pikem juhe säästab teie aega, samme ja sekeldusi, kuna kasutaja ei pea auto ümber poleerimiseks lisapikendusjuhtmeid kasutama.

PROGRESSIIVNE TRIGGER

Täiendava juhtimiskihi lisamine on uus progressiivne päästik. Toimides gaasipedaalina kiiruste reguleerimiseks valikuvahemikus, võimaldab progresseeruv päästik operaatoril teha peeneid muudatusi täpseks juhtimiseks ilma protsessi katkestamata või vajaduseta kiirvalikule juurdepääsu saamiseks käepidet ümber paigutada.

DISAIN

Tähelepanu detailidele on midagi enamat kui lihtsalt atraktiivne disain. Iga detail, nagu poleermasina kerele paigutatud kummitugi, mis hoiab masinat stabiilsena ka mittetöötavatel etappidel, on põhjaliku uurimistöö tulemus, mille eesmärk on saavutada kasutaja maksimaalne mugavus.

Vali poleermasin RUPES LHR21 STD MARK III ideaalsete viimistlustulemuste saavutamiseks!

Küsi infot või pakkumist!