Temperatuuri ja kastepunkti mõõtja – TQC DewCheck 4

Kõrgtehnoloogilised tööstusandurid koos keerukate kalibreerimisprotseduuridega tagavad suurima täpsuse ülipikkadel perioodidel. Kuni 2 aastat garanteeritud!

Loe edasi →

Küsi pakkumist →

TQC Sheen

Kirjeldus

TQC DewCheck 4 – kastepunkti mõõtja/kaste mõõtja on äärmiselt mitmekülgne kastepunkti mõõtja, et mõõta ja registreerida kõiki pindade töötlemiseks vajalikke kliimaparameetreid. See kasutusmugav ja tugev kaste mõõtja vastab ISO 8502-4 ja ASTM D3276-07 nõuetele ning mõõdab suhtelist niiskust (%RH), ümbritseva õhu temperatuuri (Ta) ja pinna temperatuuri (Ts) ning arvutab kastepunkti temperatuuri (Td) ja erinevuse kastepunkti temperatuuri ja pinnatemperatuuri vahel (ÄT). Pinna temperatuuri ja kastepunkti temperatuuri erinevus näitab värvimiseks optimaalseid kliimatingimusi. Kõiki parameetreid saab salvestada kaste mõõtja mällu, märgistada kuupäeva ja kellaajaga.

DewCheck 4 kastme mõõtja ja arvuti vaheliseks suhtlemiseks on DewCheck kaste mõõtjal USB-kaabel standardvarustuses. Andmete analüüsimiseks on DewCheck 4 varustatud eritarkvaraga Ideal Finish Analysis. See tarkvara on praegu saadaolev kõige arenenum temperatuuri- ja niiskuse jälgimise tarkvarapakett kastepunkti mõõtjatele. See pakub kasutajasõbralikke aruandlusfunktsioone standardtööde tegemiseks ning täpsemaid arvutusi kliimaparameetrite põhjalikuks analüüsiks enne katmist. Üksikasjalikud graafilised kujutised ja kohandatud aruanded aitavad teha õigeid otsuseid.

Küsi infot või pakkumist!