Tööstuslik tolmufilter Dustomat Dry

Võimas, ökonoomne ja vaikne: DUSTOMAT DRY seeria uued kompaktsed tolmuimejad sobivad peaaegu igaks otstarbeks ja eemaldavad tõhusalt muuhulgas metalli ja plasti töötlemisel tekkiva tolmu ja laastud.

Loe edasi →

Küsi pakkumist →

Kirjeldus

Tööstuslik tolmufilter Dustomat Dry – konfigureeritav tolmuimejate seeria, mis tagad teie tootmise maksimaalse ohutuse.

Võimas, ökonoomne ja vaikne: DUSTOMAT DRY seeria uued kompaktsed filterseadmed sobivad peaaegu igaks otstarbeks ja eemaldavad tõhusalt muuhulgas  keevitusssuitsu, metalli ja plasti töötlemisel tekkiva tolmu ja laastud.

Moodulkorpuse kontseptsioon võimaldab väljatõmbesüsteemi täpselt konfigureerida. Olenevalt rakendusest võib filtripaketi varustada eraldusefektiivsusega kuni 99,995%. Süsteemi konstruktsiooni, näiteks sisselaske ühendusdetaili, juhtkapi ja puutetundliku ekraani asendit saab samuti paindlikult ruumitingimustega joondada.

DUSTOMAT DRY seadmed on saadaval ATEX-ühilduva disainiga ja peagi on saadaval H või H3 testmärgistega. Need sobivad ühe- ja mitme kasutajaga väljatõmbeseadmetena keskmise jõudlusega õhuhulgaga 2000 kuni 4000 kuupmeetrit õhku tunnis.

Tänu optimeeritud aerodünaamilisele disainile pakuvad DUSTOMAT DRY filterseadmed tugevat jõudlust ja samal ajal suuremat energiatõhusust. Tänu uuenduslikule filtripuhastussüsteemile väheneb suruõhu tarbimine tavaliste filtripuhastussüsteemidega võrreldes kuni 50 protsenti. See säästab ka kasutuskulusid ja pikendab filtrikandja kasutusiga. Väljatõmbesüsteeme saab kasutada ka 100 protsenti õhuringluse režiimis, mis säästab talvel küttekulusid. DRY seadmete korpus on helikindel ja kaitseb töötajaid täiendava müra eest.

Küsi infot või pakkumist!