TOPFINISH RobotBell 1 ECH

Välise laadimisega TOPFINISH Bell 1S ECH töötati välja spetsiaalselt nõudlikele veepõhiste värvidega katetele. Elektroodirõnga kaudu eralduv kõrgepinge ioniseerib välisõhu nii, et pihustatud materjal laetakse.

Loe edasi →

Küsi pakkumist →

Wagner

Kirjeldus

TOPFINISH RobotBell 1 ECH

Välise laadimisega TOPFINISH Bell 1S ECH töötati välja spetsiaalselt nõudlikele veepõhiste värvidega katetele. Elektroodirõnga kaudu eralduv kõrgepinge ioniseerib välisõhu nii, et pihustatud materjal laetakse. Väline laadimine vähendab oluliselt veepõhiste kattekihtide seadmete kulusid.

Kõrge efektiivsus
Õhukulu on umbes 20% väiksem kui võrreldavatel toodetel. Olenevalt materjalist, voolukiirusest ja töödeldavast detailist on võimalik saavutada üle 90% pealekandmise efektiivsus.

Usaldusväärsed
optimaalsed katmistulemused tänu väga peenele pihustamisele.

Paindlikud rakendused
Suur varieeruvus tänu pihustusjoa individuaalsele reguleerimisele kahe kattega õhuga – olenevalt tooriku geomeetria nõuetest saab tekitada nii suure pehme pihustuspilve kui ka väikese kõva pihustusjoa. Saadaval suur valik kellaplaate. TOPFINISH Bell 1S ECH kasutatakse koos tõsteseadmete ja lineaartelgedega.

Vähene hooldus
Minimaalne paigaldus- ja hooldustöö tänu tugevale turbiinitehnoloogiale ja roostevabast terasest komponentidele.

Paindlik kasutamine
Tänu modulaarsele kontseptsioonile saab kiire pöörlemisega pihustid mõne minutiga muuta ka sisemise laadimisega versiooniks kasutamiseks lahustipõhiste katetega. Ka suurema viskoossusega materjale saab hästi töödelda.

Küsi infot või pakkumist!