Ultraheli materjali paksuse mõõtja

Ultraheli-materjalipaksuse mõõtur, mis on spetsiaalselt ette nähtud metall- ja mittemetallmaterjalide paksuse mõõtmiseks, nt alumiinium, titaan, plast, keraamika, klaas ja plast. Seda saab kasutada ka kõikvõimalike torude ja surveanumate jälgimiseks, kui korrosiooni või erosiooni tõttu paksus kaob. Mõõturit on lihtne kasutada ja see annab täpsed näidud täpsusega 1%. Seade ei sobi suurema kristalloidkoostise tõttu malmile.

Loe edasi →

Küsi pakkumist →

TQC Sheen

Kirjeldus

Ultraheli materjali paksuse mõõtja

Ultraheli materjali paksuse mõõtja, mis on spetsiaalselt ette nähtud metall- ja mittemetallmaterjalide paksuse mõõtmiseks, nt alumiinium, titaan, plast, keraamika, klaas ja plast. Seda saab kasutada ka kõikvõimalike torude ja surveanumate jälgimiseks, kui korrosiooni või erosiooni tõttu paksus kaob. Mõõturit on lihtne kasutada ja see annab täpsed näidud täpsusega 1%. Seade ei sobi suurema kristalloidkoostise tõttu malmile.

Saadaval 2 mudelit: Basic ja Pro. Pro-versioon võimaldab salvestada andmeid ja teostada helikiiruse mõõtmist (teadaoleva materjali paksusega), samuti on see mudel varustatud lisasondiga (5,0 MHz). Basic-versioonil on 10 eelseadistatud helikiirust ja seal puudub andmete salvestusvõimalus.

Küsi infot või pakkumist!