Ahju temperatuuri mõõtmiskomplekt CURVEX 3

Sobib tööstusliku ahju ja laboriahju temperatuuri profileerimiseks.

Loe edasi →

Küsi pakkumist →

TQC Sheen

Kirjeldus

Tööstusliku pulberpindeahju profileerimine algab just siin CurveX 3 Standardi ahjulogeri KOMPLEKTiga. See sisaldab kõiki vajalikke elemente, lisage lihtsalt soovitud magnet- või klambertüüpi sondid, et ahju logeri KOMPLEKT oleks valmis.

KOMPLEKTi keskmeks on CurveX 3 Standardi ahjuandmeloger, mis pakub lihtsat ja kvaliteetset temperatuuriandmete logimist värvikuivatusahjudele. Mõõtmised, analüüsi tasemed ja aruandevalikud on täielikult kohandatavad, et pakkuda teile spetsiaalselt koostatud teavet kuivatamisprotsesside kvaliteedi kohta. Andmeloger on varustatud suure täisvärvidega puuteekraaniga, mis võimaldab hõlpsasti menüü kaudu juhtida ja mõõtmistulemusi kiiresti kuvada. Logeril on 6 kanalit ja mälu 250000 mõõtepunktile.

TQC andmeanalüüsi tarkvara Ideal Finish Analysis võimaldab teil analüüsida logitud andmeid ja luua üksikasjalikke aruandeid. Need täiustatud funktsioonid koos arvukate kuvamis- ja printimisvalikutega muudavad CurveX 3 Standardi kõige paindlikumaks saadaolevaks temperatuuriandmete lahenduseks, mis sobib suurepäraselt nii väli- kui ka laboritingimustes.

Sobib oivaliselt tööstusliku ahju ja laboriahju temperatuuri profileerimiseks. Kohustuslik testimine Qualicoati, QIB ja GSB akrediteeritud laborites.

Küsi infot või pakkumist!