Poleerija RUPES MARK III LHR15

Poleerija RUPES MARK III LHR15 ergonoomiline disain võimaldab täpset värvikorrektsiooni kõveratel pindadel ja raskesti ligipääsetavates kohtades.

Kõrgemad pöörded ning rohkem väänet kogu poleerimise vältel. Lisaks päästikust reguleeritav kiirus. Ergonoomilised käepidemed ja ideaalne tasakaal.

Loe edasi →

Küsi pakkumist →

Kirjeldus

Poleerija RUPES MARK III LHR15

Poleerija RUPES MARK III LHR15 on loodud käsitlema kõiki detaile. Ergonoomiline disain võimaldab täpset värvikorrektsiooni täieliku mugavusega kõveratel pindadel ja raskesti ligipääsetavates kohtades. LHR 15 Mark III töötab kõrgematel pööretel kui LHR21 MarkIII. See suurenenud kiirus tagab samaväärse korrektsiooni ja teeb seda padja läbimõõdu ja orbiidiga, mis on kõverate või mitmekesiste pindade jaoks soodsamad.

Ekstsentriline poleerija täiustatud mootoriga – kõrgemad pöörded ning rohkem väänet kogu poleerimise vältel. Lisaks päästikust reguleeritav kiirus. Ergonoomilised käepidemed ja ideaalne tasakaal.

  • Võimsus: 500W
  • Padja kinnitus/orbiit 125 mm / 5 tolli / 15mm
  • Pöörded: 3000 – 5200 RPM
  • Talla kinnitus: M8
  • Juhtme pikkus: 9m Kaal: 2,6kg

TÄIENDATUD ERGONOOMIKA
Poleerija Rupes MarkIII kummeeritud esikäepide pakub operaatorile erakordset mugavust, pakkudes samas juhtimiseks libisemiskindlat pinda. Täiustatud tagakäepide sisaldab ka kummeeritud pindu, et parandada tunnetust. Kaks strateegiliselt paigutatud mittejälgivat tööriistatuge tagavad stabiilsuse, kui tööriista ei kasutata, ning täiendavat kaitset soovimatute löökide eest. MarkIII juhusliku orbitaalplatvormi BigFoot pidev täiustamine tugevdab selle oma klassi parima mainet, muutes parima veelgi paremaks.

ELEKTROONILINE KIIRUSE JUHTIMINE
Uus elektrooniline kiiruse juhtnupp võimaldab hõlpsalt reguleerida poleerija tippkiirust, ilma et operaator peaks käsi liigutama. Suuremat sihverplaati on lihtne pöidlaliigutusega reguleerida. Suured nähtavusnumbrid ja sihverplaadi liikumisest saadav positiivsem tagasiside muudavad kiiruse muutmise tundlikumaks, võimaldades operaatoritel valida ülesande jaoks ideaalse kiiruse ilma poleerimisprotsessi katkestamata.

9
MEETRINE ELEKTRIJUHE. Uus Heavy Duty eriti pikk 9-meetrine juhe on mõõdetud nii, et see annaks poleerimismasinale maksimaalse võimsuse ohutuks ja tõhusaks tööks. Pikem juhe säästab teie aega, samme ja sekeldusi, kuna kasutaja ei pea auto ümber poleerimiseks lisapikendusjuhtmeid kasutama.

PROGRESSIIVNE PÄÄSTIK
Täiendava juhtimiskihi lisamine on uus progressiivne päästik. Toimides gaasipedaalina kiiruste reguleerimiseks valikuvahemikus, võimaldab progresseeruv päästik poleerija operaatoril teha peeneid muudatusi täpseks juhtimiseks ilma protsessi katkestamata või vajaduseta kiirvalikule juurdepääsu saamiseks käepidet ümber paigutada.

DISAIN
Tähelepanu detailidele on midagi enamat kui lihtsalt atraktiivne disain. Iga detail, näiteks masina kerele paigutatud kummitugi, mis hoiab masinat stabiilsena ka töövälistel etappidel, on põhjaliku uurimistöö tulemus, mille eesmärk on saavutada kasutaja maksimaalne mugavus.

Küsi infot või pakkumist!