Poolmask Sundström SR 100 M/L

Sundström poolmask pakub kasutajale hingamiskaitset selliste õhu kaudu levivate saasteainete nagu näiteks osakeste, mikroorganismide, biokeemiliste ainete, gaaside/aurude ja nende ainete kombinatsioonide eest.

Loe edasi →

Küsi pakkumist →

Kategooria:

Kirjeldus

Poolmask Sundström SR 100 M/L

Sundström silikoonist poolmask on saadaval kolmes suuruses: S/M, M/L, L/XL.

Maski saab kasutada kas filtreerimisseadmena, kui seda kombineerida Sundström filtritega või pideva vooluga hingamisaparaadina, kui kombineerida seda koos SR 307 sururõhu lisaseadmega.

Sundström mask pakub kasutajale hingamiskaitset selliste õhu kaudu levivate saasteainete nagu näiteks osakeste, mikroorganismide, biokeemiliste ainete, gaaside/aurude ja nende ainete kombinatsioonide eest.
Respiraator koosnevad silikoonmaskist, mis katab kasutaja nina, suu ja lõua. Sellele on paigaldatud sisse- ja väljahingmisklapid, lihtsasti reguleeritav elastne pearihm, mis v-kujulise silmusena hoiab respiraatorit paigas ning ka filtrihoidik standardsete Sundström filtrite ühendamiseks.
Sissehingatav õhk voolab läbi filtri ja sissehingamiskile maski. Väljahingatav õhk eraldub läbi maskil paikneva kahe väljahingamisklapi.

Küsi infot või pakkumist!