Täisnäomask Sundström SR 200

Täisnäomask Sundström SR 200 tagab maksimaalse turvalisuse ning sellega on hea ja mugav hingata. Täismaskiga kasutatakse sama lihtsat filtreerimise süsteemi nagu Sundströmi poolmaskide puhul.

SR 200 täisnäomask on valmistatud silikoonist ja toodetakse ühes suuruses, mis sobib enamiku näo suurustega.

Loe edasi →

Küsi pakkumist →

Kategooria:

Kirjeldus

Täisnäomask Sundström SR 200

Täisnäomask Sundström SR 200 tagab maksimaalse turvalisuse ning sellega on hea ja mugav hingata. Täismaskiga kasutatakse sama lihtsat filtreerimise süsteemi nagu Sundströmi poolmakside puhul.

SR 200 täisnäomask on valmistatud silikoonist ja toodetakse ühes suuruses, mis sobib enamiku näo suurustega. Mask on varustatud kolme sissehingamis- ja kahe väljahingamisklapiga ning hingamistakistus on seetõttu väga madal. Deflektoriga väljahingamisklapi katted kaitsevad klappe ja membraane tõhusalt tolmu ja värviudu eest. Väljahingamisklappide konstruktsioon ja asukoht parandavad suhtlemiseks saadaolevat ulatust. Maski korpuse materjal ja pigmendid on FDA- ja BGA-ga heaks kiidetud kokkupuuteks sätetega, mis minimeerib kontaktallergiate riski. Maski kergesti reguleeritavad elastsed pearakmed on kinnitatud visiiriraami ja väljahingamisklappide külge, mis koos suure krooniplaadiga aitavad kaasa mugavale ja kindlale istuvusele. Maski sfääriline visiir on valmistatud lamineeritud klaasist, mis tagab suure vaatevälja.

Täisnäomaski saab kasutada kas filtreerimisseadmena koos Sundströmi filtrite sarja filtritega või pideva õhuvooluga hingamisaparaadina koos suruõhukinnitusega SR 307. SR 200 saab kasutada ka peakattena koos Sundströmi ventilaatoriga SR 500 või SR 700.

Kaasas on eelfiltri hoidik. SR 200 täisnäomaskid koos ventilaatoriga SR 500 EX on heaks kiidetud kasutamiseks plahvatusohtlikus keskkonnas. Kõige parem on hoida kastis SR 344 või kastis SR 339-1 või SR 339-2. SR 200 saab kasutada ka peakattena koos Sundströmi ventilaatoriga SR 500 või SR 700.

Kaasas on eelfiltri hoidik. SR 200 täisnäomaskid koos ventilaatoriga SR 500 EX on heaks kiidetud kasutamiseks plahvatusohtlikus keskkonnas. Kõige parem on hoida kastis SR 344 või kastis SR 339-1 või SR 339-2. SR 200 saab kasutada ka peakattena koos Sundströmi ventilaatoriga SR 500 või SR 700. Kaasas on eelfiltri hoidik. SR 200 täismaskid koos ventilaatoriga SR 500 EX on heaks kiidetud kasutamiseks plahvatusohtlikus keskkonnas. Kõige parem on hoida kastis SR 344 või kastis SR 339-1 või SR 339-2.

Küsi infot või pakkumist!