Tööstuslikud kesktolmuimejad

Tööstuslikud kesktolmuimejad firmalt Rupes.

Rupes on Itaalia ettevõte, kes toodab professionaalidele elektrilisi ja pneumaatilisi tööriistu, nende lisasid ja vaakumsüsteeme.

Rupes tööstuslikud kesktolmuimejad

on mõeldud lihvimisprotsessi või erinevate tööstuslike protsesside käigus tekkinud mikrotolmu eemaldamiseks.

Võta ühendust ning konsulteerime koos, milline süsteem võiks teile sobida.

Itaalia ettevõte Rupes

Rupes ajalugu koosneb saavutustest, väljakutsetest, ideedest ja rahvusvahelistest kordaminekutest. Pidev pühendumine teadus- ja arendustegevusele, mille eesmärk on pidevalt parandada iga toote jõudlust, on üks fundamentaalseid aspekte, mis on meie 70-aastase ajaloo jooksul aidanud kinnitada RUPESi kui üht suuremat edukat kaubamärki professionaalsete tööriistade valdkonnas. Tööstuslikud kesktolmuimejad kuuluvad samuti täna professionaalsete vaakuseadmete kvaliteedi tippu.

Iga uue idee keskmes on keskendumine selliste toodete kujundamisele ja tootmisele, mis vastavad täielikult tervise- ja ohutuseeskirjadele, pakuvad töötajatele paremat mugavust ja pakuvad uuenduslikke lahendusi.

Nelja tootmiskoha ja väljakujunenud müügivõrguga on RUPES alati klientidele lähedal ning pakub neile tooteid, mis näevad turuvajadusi ette ja reageerivad neile kiiresti. Bränd katab täielikult kõik peamised rahvusvahelised turud, tuues oma süsteemid üle kogu maailma tänu turustusvõrgule, mis koosneb kahest otseesindusest ja arvukatest volitatud edasimüüjatest.