Tööstuslikud tolmuimejad

Tööstuslikud tolmuimejad ettevõttelt Rupes.

Mobiilsed ja statsionaarsed professionaalsed tolmuimejad - peentolmu, laastude, vedelike ja plahvatusohtlike tolmude otstarbeks.

Rupes on Itaalia ettevõte, kes toodab professionaalidele elektrilisi ja pneumaatilisi tööriistu, nende lisasid ja vaakumsüsteeme.

Tööstuslikud tolmuimejad Itaalia ettevõttelt Rupes

Rupes ajalugu koosneb saavutustest, väljakutsetest, ideedest ja rahvusvahelistest kordaminekutest. Pidev pühendumine teadus- ja arendustegevusele, mille eesmärk on pidevalt parandada iga toote jõudlust, on üks fundamentaalseid aspekte, mis on meie 70-aastase ajaloo jooksul aidanud kinnitada RUPESi kui üht suuremat edukat kaubamärki professionaalsete tööriistade valdkonnas. Tööstuslikud tolmuimejad kuuluvad samuti täna professionaalsete vaakuseadmete kvaliteedi tippu.

Iga uue idee keskmes on keskendumine selliste toodete kujundamisele ja tootmisele, mis vastavad täielikult tervise- ja ohutuseeskirjadele, pakuvad töötajatele paremat mugavust ja pakuvad uuenduslikke lahendusi.

Nelja tootmiskoha ja väljakujunenud müügivõrguga on RUPES alati klientidele lähedal ning pakub neile tooteid, mis näevad turuvajadusi ette ja reageerivad neile kiiresti. Bränd katab täielikult kõik peamised rahvusvahelised turud, tuues oma süsteemid üle kogu maailma tänu turustusvõrgule, mis koosneb kahest otseesindusest ja arvukatest volitatud edasimüüjatest.