ABRASIIVID JA LIHVIMISTARBED

Abrasiivid ja lihvimistarbed -  lahendused igale tööstusele ettevõttelt Smirdex.

Smirdex loob kõrgtehnoloogilisi ja tippkvaliteediga abrasiivmaterjale ja nende tarvikuid, mis vastavad paljude spetsialistide arenevatele ja nõudlikele vajadustele.

Võta ühendust ja küsi täpsemalt.

Kvaliteetsed abrasiivid ja abrasiivlahendused igale tööstusele

Smirdex loodud kõrgtehnoloogilised ja tippkvaliteetsed abrasiivid ja tarvikuid vastavad paljude professionaalide muutuvatele ja nõudlikele vajadustele. Investeerime pidevalt teadus- ja arendustegevusse, et meie tooted oleksid alati konkurentsist sammu võrra ees.

Tõhusad ja spetsiaalsed abrasiivid, mis vastavad autode taasviimistlustööstuse nõuetele.

Alates lihvimisest kuni poleerimiseni, kõik on pühendatud Smirdexi komposiitmaterjalide töötlemise tootesarjadele.

Arvestades puidu lihvimist, poleerimist ja viimistlemist, pakub Smirdex kõiki spetsiaalseid abrasiivseid tooteid.

Metallitöötluse vastupidavus ja tõhusus on meie spetsialiseeritud toodete kaks peamist omadust.

Abrasiivid ettevõttelt Smirdex

1981. aastal asutatud Smirdex on juhtiv ettevõte kõrgekvaliteediliste abrasiivid ja vastavate tarvikute tootmise alal. Ettevõtted toodang on mõeldud väga laia valiku rakenduste jaoks.

Pidades silmas selle käivitamist hästi struktureeritud pereettevõttena ja täielikult kvalifitseeritud töötajate ületamatute jõupingutustega, on ettevõte juhtivate toorainete kaudu järk-järgult viinud kasvuni nii tootmises kui ka absoluutselt tippkvaliteedistandarditega vastavusse viimisel. Sertifitseeritud tootmisprotsess ja innovatsiooni arendamine spetsiaalsete uuringute kaudu.

Keskendudes oma äritegevuse rahvusvahelisele turule, kaupleb Smirdex 85% oma toodangust enam kui 72 riigis üle maailma oma edasimüüjate ja sidusettevõtete võrgustiku kaudu, ülejäänud 15% katab kogu kodumaise turuosa.