Liivapritsid

Liivapritsid IBIX - patendeeritud tehnoloogial väikesed kompaktsed, mobiilsed ja kerged liiva- ning soodapritsid. Professionaalsed seadmed firmalt Ibix.

Tutvu valikuga ja saada päring!

Liivapritsid Ibix

Liivapritsid Ibix Special Cleaning systems

IBIX Special Cleaning süsteemid tuginevad tipptehnoloogial, mis vähendavad oluliselt traditsiooniliste puhastusmeetodite tööaega, jääke ja tööjõukulusid.

Ökoloogilised ja ohutud IBIX masinad kasutavad ainult mittetoksilisi ja mittesaastavaid materjale, mis tagavad maksimaalse austuse operaatorite ja keskkonna vastu. IBIX seadmed on täielikult valmistatud alumiiniumist, tänu millele on kerged ja kergesti transporditavad. Seadmete kasutamiseks ei ole vaja spetsialiseerunud operaatorit. Ibixi töömasinad võimaldavad töötada avatud aladel ilma mahukaid kaitsevahendeid objekti ümber paigutamata.

Pakume erinevaid mudeleid vastavalt paagi suurusele (3l, 9l, 25l, 40l, 60l).

Sobiva mudeli valik ja mitmed seadistusvõimalused muudavad IBIX-i liivapritsid äärmiselt mitmekülgseks, mis on võimelised töötama paljudes rakendusvaldkondades sama tõhusalt.

Tänu suurepärastele omadustele on antud seadmed kasulik investeering - tehnoloogia, mille väärtus aja möödudes ei kahane ning tagab võimaluse iga ettevõtte professionaalsemaks muutmiseks ja arendamiseks.